מאמרים

הלוואת לסטודנטים

בזכות התנאים הנוחים שלהן, הלוואות לסטודנטים נחשבות לשירות שכיח במיוחד בקרב הלומדים באקדמיה, בישראל ובעולם בכלל. מתוך הכרת החשיבות בציבור הלומדים, ממשפטים ועד למדעי הרוח והחברה, בנקים ברחבי הארץ מציעים כיום תנאים נוחים במיוחד להלוואת הנפרשות על פני תקופה רחבה במיוחד. ההלוואה הזו לא צריכה להיות רק בשביל תשלום שכר הלימוד – גם קנייה של רכב או יציאה לנופש בחופשת הסמסטר יכולה לבוא בחשבון.
מדוע בנקים חושקים בסטודנטים? מתוך התפיסה שהאנשים שנמצאים כעת באקדמיה יהיו אלה שיובילו מסעות פרסום מובילים או יאיישו משרות בכירות במשק. את ההלוואות ניתן לקבל דרך הבנקים השונים וכן חברות האשראי. ראשית, עליכם להחליט שתי החלטות עקרוניות בנוגע להלוואה – לכמה כסף אתם זקוקים, ולכמה זמן אתם רוצים לפרוס את התשלום?
קחו בחשבון שהחזרת הלוואת לאורך תקופה ארוכה, תוך החזרה של סכום חודשי נמוך יחסית, תעלה בריבית יחסית גבוהה. בהתאם לרצון שלכם, מומלץ לבדוק את ההתמחות של הבנק בו אתם רוצים לקחת את ההלוואה – האם הוא מציע הלוואה זולה בעלת ריבית נמוכה, או אפשרות לפרוס את ההלוואה לתקופה ארוכה מאוד?
כמו כן, כשכבר סיימתם את הלימודים ואתם רוצים להתחיל בפיתוח של פרסום בגוגל וברשת, בדקו את עמלות הפירעון המוקדם של הבנק. המצב הכלכלי של סטודנטים הוא דבר נזיל במיוחד – יום אחד אתם משתכרים מעבודות מלצרות, וביום שלאחר מכן אתם מתקבלים למשרת החלומות בתחום שאותו למדתם, מענפי פרסום ועד למנהל עסקים.

המשך מאמר